PL EN IT FR
Taka miłość się zdarza

Kilkadziesiąt par z gminy Libiąż świętowało złote, diamentowe i żelazne gody. Osobiście pogratulowali im Przewodnicząca Rady Miejskiej w Libiążu Bogumiła Latko oraz Burmistrz Libiąża Jacek Latko.

Specjalnie dla jubilatów zorganizowano małą uroczystość w Libiąskim Centrum Kultury. Były kwiaty, medale, szampan i słodki poczęstunek. Przedstawiciele władz Libiąża pogratulowali jubilatom i złożyli im najserdeczniejsze życzenia. Nie zabrakło też drobnego upominku. Każda z par dostała od gminy w prezencie ciepły koc.

 

Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowali: Józefa i Adam Bębenkowie, Irena i Jan Bisagowie, Stanisława i Stanisław Burdowie, Barbara i Józef Ciszewscy, Danuta i Jan Czekajowie, Czesława i Stefan Drabcowie, Józefa i Adam Dróżbikowie, Eleonora i Dominik Drzyżdżykowie, Janina i Stanisław Gutowie, Władysława i Jan Kozikowie, Anna i Henryk Kruczkowie, Wiesława i Stanisław Kubińscy, Antonina i Feliks Lizakowie, Olga i Sylwester Łysakowie, Maria i Józef Majkowie, Eugenia i Józef Malikowie, Władysława i Mieczysław Mrowińscy, Łucja i Tadeusz Paterowie, Genowefa i Ludwik Pilchowie, Genowefa i Mieczysław Poznańscy, Krystyna i Stanisław Subelowie, Teresa i Tadeusz Szczurkowie, Maria i Stefa Waligórowie, Sabina i Stanisław Wieczorkowie. Z tej okazji  Burmistrz odznaczył  Jubilatów  medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta RP.

 

Jubileusz 60-lecia małżeństwa świętowali: Mieczysława i Edward Kaniowie, Helena i Antoni Kosowscy, Krystyna i Jan Kosowscy, Sabina i Henryk Olkuscy, Michalina i Stefan Porembowie, Stefania i Franciszek Ptasińscy, Zofia i Henryk Szyjkowie, Stanisława i Stanisław Tyrańscy.

 

Jubileusz 65-lecia małżeństwa świętowali: Krystyna i Augustyn Ziajkowie.

 

 

  Fot. Paweł Salawa LCK.

 

   
© 2008-2021 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.